за компанијата

20 години се фокусира на производство и продажба на подни плочки

Хебеј Ге Ченг Електростопанство Опрема копродукции, Ltd, е основана во 1999 година, што е прилично голема фабрика скала, се специјализираат во производство видови на електрична опрема моќ. Просторот во зградата е 6000 квадратни метри.
Ние се богати со производство на искуство и напредни опремата за производство, има неколку работилници, исто така, имаат свои топло поцинкување фабрики.

  • 2

WhatsApp Онлајн Chat!